Doradztwo inwestycyjne i finansowe

Jeżeli Twoja firma ma kłopoty, potrzebuje planu naprawczego, potrzebuje zewnętrznych źródeł finansowania jesteśmy w stanie pomóc!

Każdy właściciel firmy przekonuje się, że kompleksowa i aktualna wiedza na temat zarządzania płynnością finansową jest nieocenioną wartością. Zachowanie rozwoju biznesu lub utrzymanie jego równowagi w dzisiejszych czasach jest bardzo trudnym zadaniem. Umiejętny sposób pozyskiwania środków to kluczowy element, którego nie sposób pominąć planując rozwój firmy.

Pomożemy Tobie w podjęciu decyzji dotyczących planowania finansów. Nasza uwaga ukierunkowana jest na przyszłość Twojego biznesu, jego pozycji na rynku oraz sytuacji finansowej.

Przy współpracy zapewnimy odpowiednich specjalistów:

Księgowość

Współpracujemy ze sprawdzonymi biurami rachunkowymi, dzięki czemu możemy zapewnić szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego.

Biegły rewident

Prześwietlimy wyniki finansowe Twojego przedsiębiorstwa określając zgodność z zasadami rachunkowości; wydamy ekspertyzy i opinie; doradzimy w kwestiach podatkowych oraz z zakresu organizacji i informatyzacji rachunkowości.

Share: